Loading...

Aktorja e “Paramparca”, sulmohet në rrugë

Një gjë aspak e mirë i ka ndodhur “Asus” Aktorja turke Mine Tugay, e cila tek ne është e njohur për rolin e “Asus” në serialin “Paramparca” është sulmuar në Stamboll në mes të rrugës. Këtë ajo e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale.

Ajo shkroi se arsye e vetme pse një shofer furgoni e kishte sulmuar teksa priste automjetin e saj ishte se ajo kishte rënë burisë për t’i tërhequr vëmendjen shoferit të makinës për të mos abuzuar me makinën e tij.

Aktorja ka marrë mbështetjen të ndjekësve dhe figurave të ndryshme publike.

 

You may also like...